Koncerty Koncerty

Cykl koncertów jazzowych na Pomorzu

  • Data rozpoczęcia:
    31 SIERPNIA 18:00
  • Data zakończenia:
    31 SIERPNIA 21:00

Zapraszamy 31.08.2022 roku o godzinie 18.00 na Cykl koncertów jazzowych na Pomorzu, który odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury.

Wystąpią:

Czarno to widzę (Krzysztof Kuśmierek Duo)

Duet stargardzkiego saksofonisty Krzysztofa Kuśmierka i pianisty Patryka Matwiejczuka. Kuśmierek występował u boku wielu gwiazd muzyki polskiej i zagranicznej, takich jak: Jacob Colier, Gregory Porter, Kuba Badach, Małgorzata Ostrowska, Pedrito Martinez, Krzysztof Cugowski czy Kayah.

Immortal Onion (link https://www.facebook.com/ImmortalOnion)

Immortal Onion to trójmiejskie trio założone w 2016 roku. Charakterystyczne brzmienie zawdzięczają umiejętnemu łączeniu energicznych i skomplikowanych rytmicznie fragmentów z minimalistycznymi, transowymi motywami i lirycznymi tematami. Zespół po wydaniu dwóch dobrze przyjętych albumów studyjnych („Ocelot of Salvation” i „XD: Experience Design”) ugruntował sobie pozycję jednego z najciekawszych projektów nowej fali polskiego jazzu.

Paweł Kaczmarczyk Trio (link https://www.facebook.com/PawelKaczmarczykMusic)

Polski pianista i kompozytor jazzowy. Nazywany objawieniem polskiego i europejskiego rynku jazzowego; ceniony przede wszystkim za wirtuozerię, kreatywność i niezwykle dojrzałą technikę. Wielokrotnie wybierany „Nową Nadzieją Polskiego Jazzu” przez czytelników Jazz Forum. Wystąpił na licznych festiwalach muzycznych, w tym: Jazz Presov Festival,Delhi International Jazz Festival, Norsia Blues Festival, Jazzmeile Thuringen Festiva.

Obecnie Paweł Kaczmarczyk prowadzi własny zespół.


Wstęp bezpłatny.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x