Pozostałe Pozostałe

Spektakl RAP MAGISTER

  • Data rozpoczęcia:
    1 PAźDZIERNIKA 18:00
  • Data zakończenia:
    1 PAźDZIERNIKA 21:00

Wyjątkowy spektakl na scenie Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta już 1 października o godzinie 18.00. RAP MAGISTER to pierwsza na świecie praca magisterska napisana w formie rapu. Jej tematem jest praca aktora nad rolą na przykładzie ról aktorskich Tomasza Kota. Rap Magister czyli Dyplom Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie został obroniony podczas pandemii przez internet. Po raz pierwszy publiczność zobaczyła go podczas konkursu na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Jury w uzasadnieniu werdyktu napisało, że Rap Magister otrzymał główną nagrodę za brawurowy manifest miłości do aktorstwa i przypomnienie nam, dlaczego kochamy film i teatr. Jury doceniło też precyzję wykonawczą, ogrom pracy inscenizacyjnej i w pełni autorski koncept, uruchamiający współczesną hiphopową formę.

Oto nagrody Olka Talkowskiego, które otrzymał za swój autorski spektakl pt. Rap Magister:

  • Wygrał na 42. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej 2022 we Wrocławiu w Nurcie Off.
  • Dostał również Nagrodę Publiczności Przeglądu Piosenki Aktorskiej w tym samym konkursie Off.
  • Zdobył nagrodę Trójząb Neptuna FAMA 2022 dla najlepszego projektu i wydarzenia zrealizowanego podczas festiwalu.
  • Inne nagrody Olka Talkowskiego są wymienione pod opisem przedstawienia pt. Olek Talkowski Show, który również można usłyszeć i zobaczyć w Klubie Komediowym Charlie.


Bilety w cenie: 35 zł (normalny) / 25 zł (ulgowy / Karta Mieszkańca).

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x